Stojan na písmenká Clown Letter Display Stand Janod

Popis produktu

Drevený stojan Clown Letter Display Stand vhodný pre deti do školy, škôlky alebo doma. Drevený stojan má rozmery 38*48*99 cm, dajú sa na neho nalepiť všetky písmenká abecedy s motívom klauna Clown Letters. Drevené písmenká spolu so stojanom JANOD majú predovšetkým vzdelávaciu funkciu. Deti sa vďaka nim môžu učiť abecedu alebo skladať z nich rôzne slová a učiť sa tak čítať či už v škôlke alebo v škole. Vďaka stojanu z dreva sa tak deti budú hravou formou učiť to, čo možno na prvý pohľad pre nich vyzerá náročne a nezvládnuteľne. Stojan pre deti a písmenká s motívom klauna sú dobrým pomocníkom a vedú najmenšie deti na ceste ku vzdelaniu a učeniu.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevený stojan Janod nadčasový, bude sa s ním hrať a vzdelávať niekoľko ďalších generácií. JAnod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je výrobca nádherných kvalitných hračiek z dreva s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • stojan na drevené lepiace písmenká s motívom klauna
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • rozmery 38*48*99 cm
  • v peknej prírodnej hnedej farbe
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • veľký vzdelávací význam - deti sa pomocou neho učia čítať, skladajú rôzne slová
  • zmestia sa na neho všetky písmenká abecedy Clown Letter
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery38*48*99 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné