Drevené lepiace písmená Clown Letter Janod

Popis produktu

Set drevené lepiace písmená Clown Letters Set je úžasná rozsiahla súprava písmen abecedy vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Sú v nej všetky základné písmená abecedy po 6 kusov, okrem písmen W X Y Z, ktoré sú po 3 kusy. Jednotlivé písmenká majú pestré veselé farby, sú s motívom veselého šaša. Súprava drevených písmen Janod je vyrobená z kvalitného dreva v kombinácii s lepiacim materiálom, takže sa dá pohodlne nalepiť na rôzne povrchy. Drevené písmenká Janod majú predovšetkým vzdelávaciu funkciu. Deti sa vďaka nim môžu učiť abecedu alebo skladať z nich slová učiť sa tak čítať či už v škôlke alebo v škole. Vďaka písmenkám z dreva sa tak deti budú hravou formou učiť to, čo možno na prvý pohľad pre nich vyzerá náročne a nezvládnuteľne. Písmenká z dreva s motívom klauna sú dobrým pomocníkom a vedú najmenšie deti na ceste ku vzdelaniu a učeniu.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená súprava Janod nadčasová, bude sa s ňou hrať a vzdelávať niekoľko ďalších generácií. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Výrobca Janod produkuje kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • súprava 144 drevených lepiacich písmen s jemným povrchom
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 3 do 6 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • veľký vzdelávací význam
  • rozvíja detskú inteligenciu, logické myslenie              
  • ideálna na učenie sa abecedy a čítania
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné