Záhradnícke rukavice Cocci Janod červené

Popis produktu

Janod červené záhradnícke rukavice Cocci sú peknou pomôckou do záhrady vhodnou pre deti od 3 do 8 rokovDetské záhradné rukavice majú peknú červenú farbu s obrázkom lienok, ktorá sa zapáči každému malému záhradníkovi. Táto hračka je ideálna pre všetkých chlapcov aj dievčatá, ktorí majú radi hranie sa na záhradníkov alebo sú malými pomocníkmi svojich rodičov. Záhradnícke rukavice pre deti sú skvelým spoločníkom pre deti do záhradky alebo kdekoľvek vonku. Je to veľký pomocník pre deti, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitného jemného materiálu a zdravotne neškodných farieb.

Rukavice do záhradky sú maximálne prispôsobené na detské hry vonku, keďže sú vyrobené z kvalitných materiálov a zabezpečia, že sa deti pri hre a práci vonku neušpinia. Všetky hračky Janod majú istý edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu, ale aj fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou dieťaťa s rastlinkami v záhrade sa rozvíja jemná detská motorika, vďaka rukaviciam Janod sú pri tom chránené. Dieťa má veľký pocit zodpovednosti, ak mu je pridelený nejaký kúsok záhrady, o ktorý sa má samo starať. Rukavice pre deti sú na to skvelým prostriedkom. 

Spoločnosť Janod sa zaoberá produkciou kvalitných a originálnych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • záhradnícke rukavice pre malých záhradníkov a milovníkov hier vonku
  • z jemného materiálu
  • vhodné pre deti od 3 do 8 rokov
  • v krásnej červenej farbe
  • rozvíjajú jemnú detskú motoriku
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*8 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.