Plechové vedro Cocci Janod

Popis produktu

JANOD červené plechové vedro Cocci je pekná outdoorová hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Plechové vedro má veselú červenú farbu s obrázkom lienky, ktorá sa zapáči každému malému záhradníkovi. Táto hračka je ideálna pre všetkých chlapcov aj dievčatá, ktorí majú radi hranie sa vonku. Detské plechové vedro je ideálna pomôcka pre deti do záhradky alebo kdekoľvek vonku. Veľmi sa hodí pre usilovné a pracovité deti, ktoré chcú pomôcť rodičom v záhradke. Je to nadčasová hračka a zároveň veľký pomocník pre deti, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitného plechu a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Hračky z plechu sú maximálne prispôsobené na detské hry vonku, keďže sú vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Taktiež sú ošetrené bezpečnými farbami a lakmi, takže sa pri detských hrách nemusíte báť o svoje ratolesti. Všetky hračky JANOD majú istý edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu, ale aj fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou dieťaťa s vedierkom sa rozvíja jemná detská motorika. Dieťa má veľký pocit zodpovednosti, ak mu je pridelený nejaký kúsok záhrady, o ktorý sa má samo starať. Vedierko pre deti je na to skvelým prostriedkom. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je plechová hračka JANOD nadčasová, bude pekná a atraktívna pre deti aj po viacerých rokoch.

JANOD je renomovaný francúzsky výrobca zaoberajúci sa výrobou kvalitných hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti JANOD spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou francúzskeho výrobcu JANOD stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • plechové vedro ideálne na hranie vonku
  • zo zdravotne neškodných materiálov
  • vhodné pre deti od 3 do 8 rokov
  • v krásnej  červenej farbe
  • rozvíja jemnú detskú motoriku
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • kvalitný francúzsky výrobok       
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery16*16*12 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné