Hudobná šperkovnica Jewellery Rectangle Musical Box - Natachka Janod

Popis produktu

Janod šperkovnica Jewellery Rectangle Music Box – Minuschka je úžasná hračka vhodná pre dievčatká od 3 do 8 rokov. Detská šperkovnica má tvar obdĺžnika, jej rozmery sú 17,5*11*10 cm. Malé parádnice si do šperkovničky môžu uložiť všetky svoje cennosti a poklady ako sú prstene, náušnice, náhrdelníky, náramky. V šperkovnici pre dievčatá je veľa priestoru na odkladanie drobností, má krásnu dievčenskú ružovú farbu. Vo vrchnej časti je malá balerína, ktorá sa točí do rytmu hudby po natočení šperkovnice. Ďalším nevyhnutným doplnkom je malé zrkadielko, v ktorom sa dievčatká môžu obzerať. Detská hudobná šperkovnica je nádherná nadčasová hračka, ktorá nesmie chýbať v izbe žiadnej malej princeznej, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý vzdelávací význam, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Dievčatá sa parádením a odkladaním šperkov do svojej vlastnej šperkovnice približujú svetu dospelých. Detská šperkovnička Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane nevyhnutným doplnkom v živote každého dievčatka.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou francúzskej značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

 • hudobná šperkovnica s balerínou
 • rozmery 17,5*11*10 cm
 • po natočení hrá hudbu Begatelle a moll
 • v ružovej farbe, v tvare obdĺžníka
 • z kvalitného ľahkého, ale pevného kartónu
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
 • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, hmatovej citlivosti
 • deti sa približujú svetu dospelých
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery17,5*11*10 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.