Spoločenská hra Tic-Tac Janod v angličtine od 4 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra v angličtine Tic-Tac je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 4 do 8 rokov. Hodinky Tic-Tac pre deti sú ideálne na naučenie detí, v ktorých časoch vykonávajú rôzne denné činnosti (kúpanie, jedlo, spánok atď.). Hračka pre deti obsahuje 20 kartičiek s dôležitými momentami dňa a predkreslenými hodinami, veľké hodiny s posuvnými ručičkami. Deti sa tak veľmi ľahko naučia, v ktorých denných alebo nočných hodinách spia, jedia, kúpu sa a podobne. Spoločenská hra pre deti je veľmi zábavná nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, učia sa koľko je hodín. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je výrobca nádherných kvalitných hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra v angličtine
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 4 do 8 rokov
  • skvelý spôsob ako naučiť deti ich denný režim, naučiť ich koľko je hodín
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách, s peknými obrázkami
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.