Spoločenská hra Savannah Domino Suitcase Janod 28 dielov

Popis produktu

Detská spoločenská hra Savannah Domino Suitcase je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 3 do 7 rokov, ideálna pre 2 a viac hráčov. Kartónové domino má motív zvieratiek zo savany, je obojstranné a je skvelým darčekom pre vaše ratolesti. Domino kocky sú z jednej strany očíslované  a z opačnej strany je na nich obrázok zvieratiek zo savany. Cieľom hry je prikladať domino kocky k sebe tak, aby sa dotýkali rovnakým vzorom – číslom alebo obrázkom. Vyhráva hráč, ktorému sa ako prvému podarí umiestniť všetky svoje domino kocky. Domino rozvíja u detí postreh, pamäť a motoriku. Detské domino je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Má 28 dielov.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Výrobca Janod sa zaoberá produkciou prvotriednych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • domino s motívom zvieratiek pre 2 a viac hráčov
  • 28 dielov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 7 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia a analytických schopností
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.