Karnevalový kostým Mačka Sackanimo Janod

Popis produktu

Detský karnevalový kostým Mačka Sackanimo je krásny kostým vhodný pre deti od 3 do 6 rokov. Kostým na karneval má veselý pestrofarebný motív mačičky. Je vyrobený z ľahkého kartónu, takže sadne ako uliaty na každé dieťatko. Deti majú zaručený úspech a vyniknutie na každom karnevale, ale zabavia sa s ním aj pri hraní sa doma. Doprajte svojim deťom ten skvelý pocit maskovania vďaka krásnemu kostýmu mačičky. Je to nadčasový doplnok na karneval pre každé dieťa, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Kostýmom na karneval Janod sa rozvíja detská fantázia a predstavivosť, deti sa môžu hrať rôzne roly a zabávať seba aj svoje okolie. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a pestrým farbám kostýmu na karneval neodolá žiadne dieťa.

Janod je výrobca kvalitných hračiek a doplnkov s francúzskym dizajnom, ktoré sú nielen zábavné, ale aj rozvíjajú inteligenciu detí. Jeho história siaha do roku 1970. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detský karnevalový kostým s veselým motívom
  • z ľahkého kartónu
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • rozmery 69*15*95cm
  • vhodný pre deti od 3 do 6 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • inšpirovaný francúzskym dizajnom    
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery69*15*95 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.