Spoločenská hra Bingo Color Janod od 3 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra Bingo Color je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Je to tradičné, ale zároveň netradičné bingo pre deti v podobe veselých pestrofarebných paliet. Hra obsahuje 7 nádherne farebných paletiek z pevného kartónu, 42 ks žetónov. Zároveň je skvelým pomocníkom pri učení sa farieb, pomenovaní veci hravou formou, ako aj na rozvoj postrehu. Kto prvý vyplní svoju kartu náhodne vybratými žetónmi vyhráva. Prostredníctvom hry bingo pre deti sa rozvíja jemná motorika, analytické schopnosti. Farebné bingo je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je výrobca nádherných kvalitných hračiek pre deti s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • farebné bingo pre 2 až 4 hráčov
  • súčasťou je 7 pestrých paletiek a 42 kusov žetónov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 7 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, analytických schopností, posilnenie postrehu, učenie sa farieb
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.