Izotermická taška na obed Isothermal Lunch Bag Beaba Heather Grey sivá

Popis produktu

Ľahká, veľká a najmä štýlová izotermická taška Beaba sa vždy a všade postará o správnu teplotu jedla pre vaše deti. Termotaška z dielne francúzskej značky Beaba k vám prichádza v nesmrteľnej sivej farbe a je pripravená ochrániť veľké porcie čerstvo pripraveného jedla na cestách. Termotaška na dózy a fľaše je ako stvorená na uskladnenie teplého či studeného jedla a využijete ju na cestách, ale aj prechádzkach s deťmi a kočíkovaní. Do termoobalu, ktorý si okoloidúci ľahko pomýlia s kabelkou, bezpečne uložíte dózy na jedlo Beaba alebo akékoľvek fľaše s mliekom či inými nápojmi pre deti, ale aj lyžičky a podbradníček.

Štedrý objem 5 litrov je ideálny na prepravu veľkého množstva jedla a všetkých detských potrieb. Izotermická taška Beaba Heather Grey má tiež praktické predné vrecko na všetky nevyhnutné veci, ktoré ako rodič potrebujete mať vždy so sebou. Termotaška Beaba sa uzatvára na zips a vďaka výške 23 cm do nej pohodlne uložíte väčšinu dóz a fliaš na trhu. Izotermická taška na dózy a fľaše od Beaba je vyrobená z nepremokavej a odolnej tkaniny a môžete ju čistiť vlhkou špongiou.

Obľúbená francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú kvalitné a zároveň jednoduché na použitie. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • termotaška na dózy a fľaše Beaba
  • objem 5 litrov
  • výška 23 cm
  • vhodná na cestovanie
  • nový, ešte krajší dizajn
  • vysoká francúzska kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25*14,5*21,5 cm
Celková výška23 cm
Rozmery balenia25*14,5*21,5 cm
Hmotnosť185 g
Objem L5 l
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.