Interaktívny volant BIG so zvukom k BIG New&Classic&Neo&Next odrážadlám čierny od 12 mes

Popis produktu

BIG interaktívny volant je skvelá hračka vhodná pre deti od 12 mesiacov. Volant má čiernu farbu, po stlačení vydáva rôzne zvuky. Má tachometer, smerovky, tlačidlo oznamujúce potrebu servisu a tankovania, výstražné tlačidlo. Dá sa napojiť na odrážadlá BIG z kolekcie Classic a tiež na odrážadlá z kolekcie NewClassicNeo a Next. Detský interaktívny volant výborne doplní vaše odrážadlo BIG, ktoré bude vďaka nemu ešte zábavnejšie a ešte zaujímavejšie pre každé dieťatko.

Detské odrážadlá nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Pomocou odrážadla sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Malí jazdci sa určite veľmi potešia, keď ich obdarujete týmto krásnym čiernym volantom, s ktorým už jazdenie nikdy nebude nudné.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie detičky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery20*20*2,5 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V AAA, LR3
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné