Interaktívny volant k odrážadlám BIG New&Classic&Next&Neo červeno-čierny od 12 mes

Popis produktu

BIG interaktívny volant je určený pre všetky New&Classic&Next&Neo odrážadlá z radov BIG Bobby Car. Volant so svetlami a zvukmi spraví z každého odrážadla profesionálne auto, ktoré vaše dieťa nebude chcieť odložiť. Červeno-čierny volant BIG je navrhnutý v štýle Formuly 1. Pomocou dodaných skrutiek sa jednoducho prichytáva k odrážadlu. Tlačidlá sú prispôsobené pre malé, detské prstíky. Stlačením tlačidla On / Off sa volant aktivuje s typickým zvukom štartujúceho auta. Zapnutím pravého alebo ľavého blinkera si dieťa nielen vypočuje zvuk blikania, ale svetlá volantu budú aj reálne blikať na vybranú stranu. Pre komfort skutočnej jazdy si dieťa môže zapnúť rádio, ktoré hrá BIG Bobby Car Song.

Ak potrebuje malý šofér na seba upozorniť, môže využiť klaksón na interaktívnom volante. Pri opustení odrážadla dieťa stlačí tlačidlo centrálneho zamykania, ktoré ho štandardným zvukom upozorní na uzamknutie vozidla. Malý vodič bezpochyby využije aj tlačidlo výstražného trojuholníka, ktoré spustí svetelnú signalizáciu. Tlačidlom telefón za zapne oznamovací tón a tón zvonenia, takže dieťa môže "zatelefonovať" domov, že bude meškať na večeru. Krásne sýte farby detského volantu majú ÚV ochranu, aby ich slnko časom nezničilo. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Volant nemá žiadnu ostrú hranu, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Odporúčame.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery20*20*2,5 cm
Rozmery balenia20*20*2,5 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V AAA, LR3
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.