Interaktívna hra s líškou Foxy Smart Smoby s 2 hrami plánovania “Vezmi ma k rieke“ (anglicky, nemecky, francúzsky)

Popis produktu

Interaktívna hra s líškou Foxy Smart od popredného francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je vhodný darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré túžia po originálnej robotickej hračke. S inteligentnou hračkou Foxy na kolieskach sa dieťa učí základom jednoduchého programovania. Základom hry je správna navigácia líšky do cieľa pomocou smerových kartičiek. Dieťa má k dispozícii aj hraciu dosku, do ktorej vkladá jednotlivé karty tak, aby sa zvieratko dostalo až do cieľa, ktorý predstavuje karta s pokladom. Vďaka tejto hre si deti rozvíjajú priestorovú predstavivosť, logické myslenie a naučia sa prakticky pristupovať k úlohám už v útlom veku. Produkt je lokalizovaný v anglickom, francúzskom alebo nemeckom jazyku.

Funkcia voľného režimu umožňuje chlapcom a dievčatám hrať sa s líškou voľne v miestnosti aj bez hracieho plánu. S kartičkami ju dokážu viesť ľubovolným smerom. Dieťa má množstvo príležitostí vymyslieť si vlastnú trasu a pokúsiť sa líšku viesť tak, aby sa po ceste ničoho nedotkla. Jej ušká počas hry farebne blikajú a vďaka zabudovanému reproduktoru komunikuje s dieťaťom pomocou hlasových výziev. Elektronická hračka funguje na integrovanej technológii RFID - prijíma príkazy pomocou rádiových vĺn. Hracia doska je zložená z 12 puzzle častí, ku ktorej je k dispozícii 7 smerových kariet a cieľová karta. 

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné hračky pre deti už celé desaťročia. Hračky od Smoby spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm a precíznosť. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery22*13*16 cm
Rozmery balenia24*15*30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 2 x AA/LR included & 2x AA/LR not included
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.