Interaktívna hra Clever Cubes Smart Smoby s 3 hrami farby a čísla

Popis produktu

Interaktívna hra s kockami Clever Cubes z edície Smart od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby prinesie chlapcom aj dievčatám od 24 mesiacov veľa radosti a zábavy. Inteligentná hra s kockami využíva elektronický snímací senzor v tvare pera, s ktorým učí dieťa správne rozpoznávať farby a čísla. Balenie obsahuje 9 rôznofarebných kociek, ktoré sú označené číslami a obrázkami. Hra so zvukovými efektmi ponúka 3 herné varianty, s ktorými si budú deti rozvíjať kognitívne a motorické zručnosti. Produkt je lokalizovaný v anglickom, francúzskom a nemeckom jazyku.

Herné varianty:

  • rozpoznávanie farieb - deti sa učia správne rozlišovať jednotlivé farby
  • rozpoznávanie čísiel - dieťa sa učí jednotlivé číslice, trénuje si pamäť a koncentráciu
  • voľný režim - dieťa sa hrá voľne s kockami, môže si z nich poskladať vežu

Inteligentná hračka vďaka dotykovému senzoru rozoznáva reakcie dieťaťa a dáva spätnú väzbu podľa toho, či je reakcia správna alebo nie. Deti si zábavnou formou cvičia logické myslenie, koncentráciu a zároveň aj motorické zručnosti. S touto multifunkčnou hračkou sa zabaví aj viacero detí, vydrží im dlhé roky. Je vyhotovené z kvalitného a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Hra s kockami sa jednoducho prenáša, rodičia ju môžu vziať dieťaťu aj na návštevy. Napája sa na batérie 3xAAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktoré sa vyznačujú svojou kvalitou a odolnosťou, keďže sú vyrábané podľa noriem európskych štandardov. Detské hračky sú nielen kvalitné, ale vyznačujú sa aj atraktívnym a moderným francúzskym dizajnom, ktorý si obľúbili deti po celom svete. Interaktívna hračka so svojimi funkciami je nadčasová a štýlová elektronická hračka, ktorá všestranne rozvíja chlapcov a dievčatá.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery23*22*11 cm
Rozmery balenia28*7*30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,45 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.