Drevená húsenica na ťahanie Pull along Animal Caterpillar Eichhorn od 12 mes

Popis produktu

Drevená húsenica na ťahanie Pull along Animal Caterpillar od nemeckej značky Eichhorn je krásny darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Drevená húsenica so šnúrkou na ťahanie je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva v krásnom pestrofarebnom prevedení. Vďaka 4 kvalitným kolieskam môžu deti ťahať húsenicu kamkoľvek so sebou. Pri hre sa učia rozoznávať jednotlivé farby a tvary, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Dĺžka húsenice na kolieskach je 32 cm.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálna húsenica v sýtych farbách pomôže deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si jemnú motoriku. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená húsenica na ťahanie
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in Germany
Rozmery32 cm
Rozmery balenia60*30*38 cm
Celková dĺžka32 cm
Hmotnosť403 g
Kolesá8
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné