Drevená húsenica Grasping Toy Eichhorn dĺžka 18,5 cm od 12 mes

Popis produktu

Drevená húsenica Grasping Toy od nemeckej značky Eichhorn je krásna hračka pre všetky deti od 12 mesiacov. Veselá húsenica s usmiatou tváričkou sa stane obľúbeným spoločníkom chlapcov a dievčat, jej pestré a sýte farby ich zaujmú na prvý pohľad. Húsenica je vyrobená z kvalitného a odolného dreva, jej ohybné telíčko tvorí 11 článkov, ktoré si deti môžu prispôsobovať do rôznych tvarov. Vďaka nej sa učia rozlišovať nové farby, skúmajú ju dotykom, trénujú si jemnú motoriku. Originálna húsenička vytvorí v každej detskej izbe veselú a útulnú atmosféru. Dĺžka húsenice je 18,5 cm.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená húsenica je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pomáhajú im s rozlišovaním nových farieb. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, získavajú estetické cítenie a rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená húsenica
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Celková dĺžka18,5 cm
Hmotnosť76 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.