Drevená húsenica na oslavu narodenín Birthday Caterpillar Eichhorn 14 dielov s číslami od 12 mes

Popis produktu

Drevená húsenica na oslavu narodenín Birthday Caterpillar od nemeckej značky Eichhorn je krásna hračka pre všetky deti od 12 mesiacov, ktoré sa tešia na svoju narodeninovú oslavu. Drevená húsenica je vyrobená z prvotriedneho dreva a jej telíčko sa skladá zo 7 farebných dielov, do ktorých sa dajú uložiť malé kahance na sfúknutie a drevených čísiel od 1 do 6 , ktoré sa dajú pripevniť na posledný diel húsenice a znázorňujú dosiahnutý vek dieťaťa. Táto skvelá hračka rastie spolu s dieťaťom, ktoré bude každý rok oslavovať s usmiatou húsenicou svoje narodeniny.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Narodeninová húsenica v sýtych farbách pomôže deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si jemnú motoriku, učia sa rátať a rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená húsenica na oslavu narodenín
  • kahance nie sú súčasťou balenia
  • 14-dielna sada s drevenými číslami
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery3,5*31,5*21 cm
Rozmery balenia26*50*32
Celková dĺžka31,5 cm
Hmotnosť181 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.