Kolotoč nad postieľku Blue Denim-Musical Mobile Kaloo hudobný 35 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo hudobný kolotoč nad postieľku Blue Denim-Musical Mobile je krásna hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 35 cm a jeho súčasťou je praktická drevená tyč na pripojenie kolotoča k postieľke. Na detskom kolotoči sú zavesené rôzne pekné postavičky. Všetky tieto časti sa dajú otáčať, čím kolotoč určite zaujme každého drobca. Deti sú po narodení veľmi citlivé na všetky vonkajšie podnety, snažia sa rozoznávať veci okolo seba, spoznávajú nový neznámy svet. Práve hrací kolotoč pre bábätká môže byť veľmi nápomocný pri rozvoji dieťaťa od skorého veku, môže sa vďaka nemu naučiť poznávať zvuky, tvary, povrchy. Detská hračka pre najmenších je zabalená v krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Keďže sa sluch dieťaťa začína rozvíjať už v matkinom brušku, po narodení je citlivé aj na tie najmenšie a najjemnejšie zvuky už od prvého dňa. Dokáže rýchlo rozpoznať rôzne melódie a piesne, nehovoriac o hlasoch, ktoré sa mu prihovárajú. Kolotoč pre bábätká je najlepší na pokojný spánok alebo zabavenie najmenších dievčat aj chlapcov. Kolekcia Blue Denim je charakteristická jedinečnými návrhmi, trendovými vzormi, ktoré posúvajú hranice klasického štýlu na vyššiu úroveň. Detský kolotoč Blue Denim sa môže vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu stať spoločníkom v snoch každého najmenšieho dieťatka.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Odporúčaný spôsob čistenia je použitie mokrej handričky na povrch, aby sa nepoškodila hracia časť.

Vlastnosti

  • jemná hračka nad detskú postieľku
  • vhodná pre najmenšie deti 
  • krásne farebné prevedenie v modrých odtieňoch
  • veľkosť 35 cm
  • ideálna na pokojný spánok najmenších
  • hrá upokojujúce melódie
  • v darčekovom balení
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • čistenie mokrou handričkou a namydlenou vodou, aby sa nepoškodila hracia časť
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery35 cm
Rozmery balenia13*40 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné