Drevené hudobné nástroje Music Set with Maracas Eichhorn kastanet hrkálka maracas od 12 mes

Popis produktu

Drevené hudobné nástroje Music Set with Maracas od nemeckej značky Eichhorn je krásna sada hudobných nástrojov, s ktorými sa deti od 12 mesiacov výborne zahrajú. Tešiť sa môžu na kastanet, hrkálku a maracas, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho dreva s jemným povrchom. Ich pestré farby zaujmú chlapcov a dievčatá na prvý pohľad, vďaka čomu sa naučia rýchlejšie rozoznávať jednotlivé farby. Pri hre si vyskúšajú svoju jemnú motoriku, rozoznávajú nové tóny, cibria si sluch a objavujú svoj hudobný talent. Drevené hudobné nástroje zabavia deti na dlhé roky.

Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu a vďaka nim objavujú svoje talenty. Drevené hudobné hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho muzikálny talent, pomáhajú mu objavovať jeho individualitu a osobnosť. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, hračky spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí. Hudobné nástroje sú pevné a odolné, potešia aj ďalšiu generáciu detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené hudobné nástroje - kastanet, hrkálka, maracas
  • špičkový nemecký dizajn Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery6*23*20 cm
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Hmotnosť160 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.