Hudobné nástroje elektronické Cotoons Smoby ukulele cymbal a maracas

Popis produktu

Hľadáte hudobné nástroje, ktoré zabavia vašich najmenších? Set hudobných nástrojov Cotoons od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti od 12 mesiacov, ktoré túžia po vlastných hudobných nástrojoch. Sada hudobných nástrojov v sebe skrýva ukulelecymbal 2 maracas, ktoré sú vyhotovené v pestrých pastelových farbách, sú z kvalitného a odolného materiálu so zaoblenými hranami. Hudobné nástroje pre deti sú elektronické, vydávajú zvuky detské ukulele má dokonca aj svetelné efekty, ktoré deťom spríjemnia hudobný zážitok.

Detské hudobné nástroje u detí rozvíjajú hudobné cítenie a zmysel pre rytmus. Taktiež sa u detí rozvíja jemná motorika a správna koordinácia pohybov, naučia sa rozoznávať rôzne tóny a zvuky. Set hudobných nástrojov je hračka, ktorá by nemala chýbať vo výbave dieťaťa. Elektronické hračky fungujú na 2 batérie typu AA/LR6, ktoré sú súčasťou balenia. Rozmery hračiek sú: ukulele - 34*6*13 cm, cymbal - 21*17*6 cm, marcas - 16*7*7 cm. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný k detským rúčkam. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality a originálneho dizajnu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
RozmeryUkulele-34*6*13cm/cymbal-21*17*6cm/marcas-16*7*7cm
Rozmery balenia31*7*30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.