Hryzátko zajac s dreveným krúžkom Justin Rabbit Teether Fripons Kaloo s hrkálkou z jemného materiálu v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Hryzátko zajac s dreveným krúžkom Justin z edície Fripons od francúzskej spoločnosti Kaloo je vynikajúci darček do každej rodiny s novorodeniatkom. Plyšový zajačik je upevnený na drevenom krúžku, ktorý poslúži bábätkám ako hryzátko. Zajko v jemnom krémovom vyhotovení poslúži zároveň aj ako hrkálka, takže upúta bábätko a pomáha mu rozvíjať sluch a objavovať nové zvuky. Hryzátko je vyrobené z prvotriedneho prírodného dreva, pomôže deťom s masážou ďasien v období, kedy im rastú prvé zúbky. Hryzátko je prispôsobené pre malé detské rúčky, je zdravotne nezávadné.

Jemný plyšový materiál na zajačikovi pomáha zachytávať vôňu bábätka, čo je dôležité najmä v prvých týždňoch po narodení. Dlhé ušká poslúžia na rozvoj hmatovej citlivosti, farebný prírodný vzor na mašličke zaujme detičky, naučia sa rýchlejšie rozoznávať rôzne farby. Hryzátko prichádza v elegantnom darčekovom balení, ktorým prekvapíte svojich blízkych pri akejkoľvek príležitosti. Plyšový zajko sa dá oddeliť od krúžku a oprať pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovadiel, aby sa zachovala farba a kvalita hračky. 

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých textilných a plyšových hračiek s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery11 cm
Rozmery balenia13*6*15 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.