Hrnček pre bábätká Silicone Learning Cup Beaba Sage Green s vrchnákom na učenie sa piť zelený od 8 mes

Popis produktu

Hrnček pre bábätká Silicone Learning Cup Sage Green od francúzskej značky Beaba naučí vaše deti piť samostatne už v útlom veku. Detský hrnček v jemnej zelenej farbe je určený pre deti od 8 mesiacov, ale vaše dieťatko ho môže používať oveľa dlhšie. Silikónový hrnček s uškami na držanie a sosáčikom namiesto cumlíka predstavuje plynulý prechod z pitia z fľaše s cumlíkom na samostatné pitie z pohára. Ohybný náustok podporuje učenie a deti vďaka nemu nadobudnú potrebnú nezávislosť pri jedle a naučia sa samostatne piť. Neskôr, keď už budú úplne samostatné, môžu z hrnčeka piť bez vrchnáka ako zo šálky.

Vrchnák je odnímateľný a najmä veľmi dobre tesniaci, takže nápoj sa z hrnčeka nevyleje. Vďaka ergonomickým rúčkam si môžu deti hrnček chytať do rúk a rozvíjať si tak jemnú motoriku. Hrnček na pitie je vyrobený z pevného, nerozbitného, no napriek tomu ohybného silikónu, ktorý je BPA free a neohrozuje zdravie detí. Krásny zelený hrnček pre deti má objem 170 ml a môžete ho bez obáv umývať v umývačke riadu.

Obľúbená francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • detský hrnček s vrchnákom
  • z kvalitného silikónu
  • s uškami a sosáčikom
  • objem 170 ml
  • moderný francúzsky dizajn
  • inovatívny kvalitný produkt
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 8 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12*7*10 cm
Hmotnosť155 g
Objem L170 ml
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.