Hrnček pre bábätká 360° Learning Cup Beaba Blue na učenie sa piť modrý od 12 mes

Popis produktu

Hrnček pre bábätká 360° Learning Cup od prestížnej francúzskej značky Beaba je ideálny na podporu nezávislosti batoliat. Hrnček na učenie pitia s 360° systémom umožňuje najmenším deťom naučiť sa samostatne piť, a to už od 12 mesiacov. Fľaša s objemom 340 ml je veľmi odolná a 100% vodotesná, takže je ako stvorená na použitie nielen doma, ale aj na prechádzkach a výletoch.

Táto pevná plastová fľaša na nápoje v modrej farbe má dve praktické rúčky pre ľahšie uchopenie a patentovaný 360° systém pitia deťom umožňuje napiť sa z hrnčeka z ktorejkoľvek strany presne ako z pohára pre dospelých. Výhodou je nepochybne dokonalá tesniaca schopnosť, pretože tekutina z hrnčeka tečie iba vtedy, keď deti priložia pery na okraj pohára.

Hrnček pre bábätká 360° Learning Cup od Beaba môžu deti používať už od 12 mesiacov a neskôr ju prispôsobia svojim potrebám. Fľaša na pitie má totiž odnímateľné rúčky. Keď deti nadobudnú počas pitia istotu, môžu z fľaše piť aj bez rúčok. Výhodou fľaše je tesniace viečko, ktoré neprepustí ani kvapku tekutiny, takže fľaša je ideálnym spoločníkom na cestovanie. Fľaša Beaba je vhodná aj do umývačky riadu, ale pre zachovanie kvality ju odporúčame umývať ručne.

Obľúbená francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • hrnček na učenie pitia
  • vhodný od 12 mesiacov
  • objem 340 ml
  • 360° systém pitia
  • odnímateľné rúčky
  • BPA free
  • moderný francúzsky dizajn
  • inovatívny kvalitný produkt
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12*8*14 cm
Rozmery balenia12*8*20 cm
Hmotnosť107 g
Objem L340 ml
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.