Hriankovač s vajíčkami 100% Chef Écoiffier 17 doplnkov červený od 12 mes

Popis produktu

Detský hriankovač 100% Chef s vajíčkami od francúzskeho výrobcu Écoiffier je výborný doplnok do detskej kuchynky, ktorý je vhodný pre deti od 12 mesiacov. Okrem detského hriankovača nájdete v tejto kuchynskej sade aj konvicu na čaj, šáločky, lyžičky, cukorničku, vajíčka s držiakom a hrianky. V balení je spolu 17 doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pre malé kuchárky a kuchárov. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre malých kuchárov podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti môžu vymýšľať rôzne recepty a spôsoby stolovania pre seba a svojich najbližších.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom detskej súpravy do kuchynky rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Pestré farby doplnkov v červenej a zelenej perfektne ozdobia každú detskú izbičku.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*13*14 cm
Celková výška14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné