Hriankovač s kávovarom a vaflovačom 100% Chef Écoiffier bodkovaný s 33 doplnkami od 12 mes

Popis produktu

Hriankovač s kávovarom a vaflovačom 100 % Chef od francúzskeho výrobcu Écoiffier je spolu s bohatou sadou doplnkov perfektným darčekom pre deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú s kuchynkami. Okrem hriankovača s kávovárom a vaflovačom nájdete v tomto krásnom sete aj lyžičky, vidličky, nožíky, poháre, vafle v tvare srdiečka, hrianky, poháriky a mnoho iných doplnkov, ktoré nemôžu chýbať vo výbave malého šéfkuchára. V balení je spolu až 33 doplnkov. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre malých kuchárov podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti môžu vymýšľať rôzne recepty a spôsoby stolovania pre seba a svojich najbližších.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom detskej súpravy do kuchynky rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Pestré farby - zelená a červeno-bodkovaná na detskej súprave 100 % Chef zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery22*14*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné