Hriankovač s chlebíkom Mon Grand Corolle pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Hriankovač s chlebíkom pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle dotiahne hru vášho dieťatka s bábikou do dokonalosti. Ako jediný eshop na trhu do rúk vašich detí vložíme úžasný doplnok v podobe nádherného hriankovača s chlebíkom, ktorý je určený pre bábiky Corolle s veľkosťou 36-42 cm. Tento dokonalý doplnok hry si srdcia vašich detí okamžite získa jedinečným francúzskym dizajnom, ale aj svojou funkčnosťou. Hriankovač pre deti od 24 mesiacov funguje presne tak, ako aj skutočný hriankovač. Stačí doň vložiť kúsok chlebíka, zatlačiť tlačidlo na bočnej strane a keď je hrianka hotová, dieťatko stlačí gombík v podobe srdiečka a hrianka je na stole. Raňajky sú najdôležitejšou súčasťou dňa a s týmto novučičkým hriankovačom Corolle budú zároveň aj tou najkrajšou.

Tento originálny hriankovač s chlebíkom Mon Grand Corolle pozdvihne hru s bábikou na vyššiu úroveň a vašim deťom prinesie množstvo skvelých zážitkov. Dokonale prepracované detaily tohto úžasného hriankovača Mon Grand Poupon a prvotriedne materiály príjemné na dotyk spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • hriankovač s chlebíkom
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabiela
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...