Drevená hrazda a kruhy na cvičenie Outdoor Gym Set 2in1 Eichhorn výškovo nastaviteľná 110-160 cm nosnosť 60 kg

Popis produktu

Drevená hrazda a kruhy na cvičenie Outdoor od nemeckej značky Eichhorn predstavuje výbornú pohybovú pomôcku pre všetky deti už od 3 rokov. Kvalitná hrazda z prvotriedneho dreva v kombinácii s plastovými kruhmi na cvičenie je pripevnená na pevných lanách, ktoré sa pýšia nosnosťou až 60 kg. Vďaka tomu si na nich môžu chlapci a dievčatá kedykoľvek zacvičiť a posilňovať si svaly na rukách a nohách. Laná sa dajú nastaviť v dĺžke 110-160 cm, takže hrazdu dokážete vždy prispôsobiť veku a výške detí. Drevená hrazda sa dá bez problémov pripevniť na strom v záhrade, či akúkoľvek pevnú vodorovnú tyč.

Drevené pohybové pomôcky Eichhorn pomôžu so všestranným rozvojom vašich detí. Vysoká kvalita materiálov a starostlivo prepracované detaily umožnia deťom bezpečne cvičiť. Drevená hrazda s kruhmi na cvičenie dovolia chlapcom a dievčatám skúšať rôzne druhy pohybov, pri ktorých si dokonale zacvičia. Pritom si zlepšujú držanie tela, rovnomerný vývoj svalov, získavajú silu a zdravú sebadôveru vo svoje vlastné schopnosti. Taktiež trávia čas na čerstvom vzduchu a získavajú pozitívny vzťah k prírode. Drevené hračky a cvičebné pomôcky Eichhorn vydržia vo vašej rodine dlhé roky, zabavia aj ďalšiu generáciu detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená hrazda s kruhmi na cvičenie
  • vhodná aj do záhrady
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Celková výška110-160 cm
Celková dĺžka48 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Nosnosť60 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.