Drevená hrazda dizajnová Baby Pure Gym Eichhorn výškovo nastaviteľná s rôznymi doplnkami od 3 mes

Popis produktu

Drevená hrazda Baby Pure Gym od nemeckej značky Eichhorn predstavuje nádherný darček pre bábätko už od 3 mesiacov, pričom vďaka svojmu dizajnu ozdobí každú každú detskú izbičku. Štýlová hrazda pre najmenších je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, vďaka čomu je veľmi pevná a stabilná. Nadčasový prírodný vzhľad v kombinácii s jemnými farbami zaujme deti na prvý pohľad a vynikajúco sa zabavia pri rôznych aktivitách - zahrajú sa so zvončekom, hrkálkou, plyšovými uškami, objavujú nové tvary a farby. Hrazda je výškovo nastaviteľná v 3 polohách - 39 cm, 43 cm alebo 47 cm od zeme.

Hračky na hrazde zaujmú chlapcov aj dievčatá, ponúknu im skvelé aktivity pre rozvíjanie ich motorických a kognitívnych schopností. Materiál, použitý pri výrobe, spĺňa prísne kritéria a štandardy Európskej únie, takže sa bábätká hrajú v maximálne bezpečných podmienkach. Jemné farby na hračkách sú prispôsobené pre potreby vašich najmenších, ktoré sa naučia rýchlejšie rozpoznávať jednotlivé farby spektra. Už od útleho veku si rozvíjajú priestorové videnie, logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. S drevenou hrazdou Eichhorn vytvoríte vašim deťom obľúbený herný kútik, v ktorom strávia dlhé hodiny. Rozmery produktu sú 56*60*52 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery56*60*52 cm
Celková výška39-43-47 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Hmotnosť1934 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.