Hravá kuchárka Chef Smoby Pečieme koláče s receptami a formy na výrobu od 5 rokov

Popis produktu

Hravá kuchárka pre deti Chef Smoby Pečieme koláče je moderný prístroj na výrobu domácich koláčikov podľa priložených receptov. Detská cukráreň je vhodná pre všetkých milovníkov sladkostí od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých koláčikov pracujú malí pekári so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastnoručne vyrobených a ozdobených koláčikov, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu chutnú odmenu. Francúzsky výrobca hračiek Smoby myslel aj na zábavu detí.

Pripravené cesto si dieťa vloží do prístroja vo vrchnej časti továrne na koláčiky, z ktorého sa postupne vytláča cesto v požadovanom tvare vďaka priloženému nadstavcu. Šikovní pekári a pekárky majú k dispozícii nielen recepty potrebné k výrobe sladkých pochúťok, ale tiež množstvo prísad a náčinia. Súčasťou tejto úžasnej kreatívnej sady pre deti sú: prístroj na zdobenie, štyri nadstavce pre rôzny tvar koláčika, stojan na hotové koláčiky, lyžičkarôzne formičkynaberačky, striekačka a brožúra s receptami. Rozmery prístroja na výrobu koláčov sú 41*23*30 cm a jeho celková výška je 30 cm.

Pekáreň s receptami je skvelou a zábavnou hračkou z dielne renomovaného výrobcu kvalitných hračiek pre deti Smoby. Prostredníctvom hry sa malá kuchárka zoznamuje s výrobou pekárenských sladkých pochúťok. Pri hre sa rozvíja detská fantázia a kreativita ako i jemná motorika rúk. Pri výrobe koláčikov sa deti učia vzájomne spolupracovať a komunikovať, čím sa rozvíjajú tiež jazykové a komunikačné schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyrobený z kvalitných na dotyk jemných materiálov a je pre zdravie detí maximálne bezpečný. Hračky francúzskej spoločnosti Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti a kvality, a preto je Hravá kuchárka pre deti na výrobu koláčikov pre hru detí maximálne bezpečná. Doprajte radosť vašim deťom z vlastnoručne vyrobených chutných koláčikov.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*23*30 cm
Celková výška30 cm
Rozmery balenia45*15*30 cm
Celková dĺžka41 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,9 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné