Hravá kuchárka pre deti Chef Cukrovinky Smoby recepty a formy na výrobu cukríkov a lízatok od 5 rokov

Popis produktu

Hravá kuchárka pre deti Chef Cukrovinky od francúzskej spoločnosti Smoby je vynikajúci prístroj na výrobu domácich cukríkov a lízaniek podľa priložených receptov. Tento výborný darček  poteší všetky maškrtné deti už od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastnoručne vyrobených a ozdobených lízaniek a cukríkov, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu sladkú odmenu. 

Zmes na lízatka si deti vymiešajú pomocou mechanického šľahača presne podľa receptu budú pridávať jednotlivé ingrediencie. Súčasťou sady sú formičky s rôznymi tvarmi, 20 tyčiniek na lízatka, doplnky a chutné prísady, ktoré si ľubovoľne pridajú do svojich sladkých potešení. Malí cukrári sa môžu spoľahnúť na recepty a kvalitné náčinie, s ktorým im pôjde práca jedna radosť. Ozdobené cukríky a lízanky si dieťa môže naukladať na praktický poschodový stojan, odkiaľ ich ponúkne súrodencom, kamarátom a rodičom. Rozmery prístroja na výrobu lízaniek sú 41*23*25 cm.

Cukráreň s receptami je skvelou a zábavnou hračkou z dielne renomovaného výrobcu kvalitných hračiek pre deti Smoby. Prostredníctvom hry sa malá kuchárka zoznamuje s výrobou cukrárenských sladkých pochúťok. Pri hre sa rozvíja detská fantázia a kreativita ako i jemná motorika rúk. Pri výrobe čokoládových lízaniek sa deti učia vzájomne spolupracovať a komunikovať, čím sa rozvíjajú tiež jazykové a komunikačné schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyrobený z kvalitných, na dotyk jemných materiálov a je pre zdravie detí maximálne bezpečný. Hračky francúzskej spoločnosti Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti a kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*23*25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia45*15*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.