Hravá kuchárka s receptami Chef Chocolate Factory s receptami a formou na výrobu čokoládových bonbónov je kreatívna sada určená na výrobu čokoládových pochúťok podľa priložených receptov. Detská čokoládovňa je vhodná pre všetkých milovníkov sladkostí od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastnoručne vyrobených a ozdobených bonbónov zo sladkej čokolády, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu sladkú odmenu. Doprajte vašim deťom dlhodobú zábavu a radosť z vlastnoručne vyrobených sladkých čokoládových bonbónov.
Malí cukrári majú k dispozícii nielen recepty potrebné k výrobe sladkého pokušenia, ale tiež množstvo náčinia. Súčasťou tejto úžasnej kreatívnej sady pre deti je prístroj s dvoma nádobami na čokoládu, forma na odlievanie dokonalých sladkých bonbónov, zariadenie a násadky na zdobenie, paličky na zdobenie i paličky na cukríky ako i stojan na sladké detské výtvory. Hotové čokoládové bonbóny si deti poukladajú na poschodovú tácku a môžu nimi ponúka svojich hostí. Rozmery prístroja na výrobu čokoládových bonbónov sú 41*21*21 cm.
Prostredníctvom hry sa deti zoznamujú s výrobou cukrárenských sladkých pochúťok. Pri hre sa rozvíja detská fantázia a kreativita ako i jemná motorika rúk. Pri výrobe čokoládových bonbónov sa deti učia vzájomne spolupracovať a komunikovať, čím sa rozvíjajú tiež jazykové a komunikačné schopnosti. Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky najvyššej kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

| Vek | Od 5 rokov |
| Pôvod | Vyrobené vo Francúzsku |
| Rozmery | 41*21*20 cm |
| Celková výška | 20 cm |
| Rozmery balenia | 45*15*30 cm |
| Celková dĺžka | 41 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 0,77 kg |
| Farba | tyrkysová |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...