Hravá kuchárka Chef Smoby Čokoládovňa s receptami a formou na výrobu čokoládových bonbónov od 5 rokov

Popis produktu

Hravá kuchárka pre deti Chef Smoby Čokoládovňa s receptami a formou na výrobu čokoládových bonbónov je dokonalá kreatívna sada určená na výrobu čokoládových bonbónov podľa priložených receptov. Detská čokoládovňa je vhodná pre všetkých milovníkov sladkostí od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastnoručne vyrobených a ozdobených cukríkov zo sladkej čokolády, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu sladkú odmenu.  Doprajte vašim deťom dlhodobú zábavu a radosť z vlastnoručne vyrobených sladkých čokoládových bonbónov.

Malí cukrári majú k dispozícii nielen recepty potrebné k výrobe sladkého pokušenia, ale tiež množstvo prísad a náčinia. Súčasťou tejto úžasnej kreatívnej sady pre deti je prístroj s dvoma nádobami na čokoládu, forma na odlievanie dokonalých sladkých bonbónov, zariadenie a násadky na zdobenie, paličky na zdobenie i paličky na cukríky ako i stojan na sladké detské výtvory. Hotové čokoládové bonbóny si deti poukladajú na modrú poschodovú tácku a môžu nimi ponúka svojich hostí. Rozmery prístroja na výrobu čokoládových bonbónov sú 40*21*21 cm. Sladké čokoládové cukríky si deti môžu ozdobiť pestrofarebnými ozdôbkami rôznych tvarov.

Čokoládovňa s receptami je skvelou a zábavnou hračkou z dielne renomovaného výrobcu kvalitných hračiek pre deti Smoby. Prostredníctvom hry sa deti zoznamujú s výrobou cukrárenských sladkých pochúťok. Pri hre sa rozvíja detská fantázia a kreativita ako i jemná motorika rúk. Pri výrobe čokoládových bonbónov sa deti učia vzájomne spolupracovať a komunikovať, čím sa rozvíjajú tiež jazykové a komunikačné schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyrobený z kvalitných na dotyk jemných materiálov a je pre zdravie detí maximálne bezpečný. Hračky francúzskej spoločnosti Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti a kvality, a preto je Hravá kuchárka pre deti s čokoládovňou na výrobu cukríkov z čokolády pre hru detí maximálne bezpečná.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*21*21 cm
Celková výška21 cm
Rozmery balenia30*15*45 cm
Celková dĺžka40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné