Hriankovač Tefal Toaster Express Smoby s dvoma chlebíkmi a vyskakovacou mechanikou šedo-olivový

Popis produktu

Hriankovač s 2 chlebíkmi Tefal Toaster Express od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje originálny darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na povolanie kuchárov. Hriankovač v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami zabaví chlapcov a dievčatá pri hre v kuchynke. Hriankovač je vybavený praktickou vyskakovacou mechanikou, vďaka ktorej po stlačení gombíka dokážu chlebíky vyskočiť do vzduchu ako pri skutočnom hriankovači. Hriankovač je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hriankovača sa nachádza logo mini Tefal.

Detský hriankovač má rozmery 15*6*8 cm. Deti ho využijú pri každodennej hre v kuchynke alebo sa s ním zabavia aj samostatne. Pri hre na povolanie kuchárov zisťujú, ako fungujú rôzne domáce spotrebiče a prístroje, a tak sa približujú svetu dospelých. Hravým spôsobom si rozvíjajú logické myslenie, trénujú si jemnú motoriku a pomáhajú svojim rodičom v kuchyni. Pri hre s kamarátmi a súrodencami si taktiež zlepšujú vyjadrovacie schopnosti, ľahšie a rýchlejšie si vytvárajú sociálne väzby

Francúzsky výrobca Smoby prináša špičkové plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou originálneho vzhľadu a francúzskej kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15*6*8 cm
Celková výška8 cm
MechanickéÁno
Hmotnosť113 g
Notebez batérie
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.