Hracie centrum Fun Center Smoby so šmykľavkou dlhou 150 cm a basketbalovým košom od 24 mes

Popis produktu

Športové centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex hier do záhrady či na dvor, ktorý obsahuje detskú šmykľavku, stolík, detský domček, vysoký basketbalový kôš, preliezačku a futbalovú bránku, všetko v jednom. Už nikdy sa vaše deti na záhrade či na dvore nebudú nudiť. Úžasná kombinácia farieb červenej, zelenej, bielej a šedej je typická pre produkty z radu Smoby. Sú to neutrálne farby, ktoré skvelo zapadnú do architektúry vašej záhrady a príjemne ju skrášlia. Detské športové centrum je unikátna hračka, s ktorou sa deti vyhrajú do sýtosti dlhé roky. Má pevnú konštrukciu vyrobenú z odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk.

Detská šmykľavka dĺžku 150 cm. Je to výborná súčasť detského zábavného centra, s ktorou sa deti zahrajú dlhý čas. Má krásne oranžovo-zelené sfarbenie. Na vrch šmykľavky sa deti dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Ten má v sebe praktické otvory na nožičky, aby sa deťom ľahšie vychádzalo hore. Výška podlažia medzi šmykľavkou a rebríkom je 72 cm. Na boku zábavného centra sa nachádza stôl s lavičkami, pri ktorom si deti môžu urobiť vlastný piknik, kresliť si na ňom alebo si pri ňom iba tak posedieť s kamarátmi. Stôl je pekne farebne zladený so zvyškom tohto fantastického centra detských hier. Rozmery stola sú 55*33 cm a lavičky sú vysoké 26 cm, široké 16 cm.

Ďalšou časťou hračky do záhrady sú: basketbalový kôš a futbalová bránka pre malých športovcov. Ak deti prestane baviť klasická futbalová hra, jednoducho sa môže zmeniť na napínavý basketbalový zápas. Detské hracie centrum v sebe spája niekoľko možností na šport a zábavu detí. Zároveň je to detský domček s veľkými oknami a polovičnými dvierkami. Domček je chránený pred vplyvmi počasia strieškou. Je dostatočne priestranný, zahrá sa v ňom veľmi pohodlne viacero detí. Deti sa vďaka takýmto skupinovým hrám učia komunikovať, rozvíjajú svoje jazykové a komunikačné schopnosti. Zároveň sa učia podeliť sa o svoje hračky s ostatnými. 

Všetky hrany detského hracieho centra sú oblé, a preto sa deti nemôžu zraniť. Výška detskej športovej veže je 176 cm. Rozmery športovej veže Fun Center sú 284*203*176 cm. Výška podlažia od zeme je 72 cm. Veková vhodnosť tohto komplexu na záhradu či na dvor je od 2 rokov a deťom vydrží ako nová počas dlhých rokov. Spokojne sa tu zahrá i viacero detí. Takýmto spôsobom si upevňujú vzájomné vzťahy. Detský komplex hier je určite splneným snom každého dieťaťa. Môžu si vybrať medzi hrou s basketbalovým košom, šmýkaním sa na detskej šmykľavke, lezením na preliezačke.

Povrch zábavného centra obsahuje anti UV filter, ktorý chráni farby pred vyblednutím a preto zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov používania. Športové centrum Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastné zábavné centrum je splneným snom pre všetky deti. Kvalita, jedinečný dizajn, zamatovo jemný plast a nekonečné možnosti na hru a zábavu detí, to všetko sú charakteristiky hračiek od francúzskeho výrobcu Smoby. Športové centrum je vhodné pre deti od 2 rokov. Detské zábavné centrum má certifikáty NF a GS. Testy kvality a odolnosti dokázali kvalitu vysoko nad európskymi normami. Odolnosť produktu je porovnateľná s intenzívnym používaním hračky v priebehu 3 rokov. Má značku Geprüfte Sicherheit, ktorá bola udelená nezávislým laboratóriom. 

Vlastnosti

 • multifunkčné športové centrum pre deti
 • komplexná hračka pre hru viacerých detí
 • obsahuje futbalovú bránku
 • detská šmykľavka má dĺžku 150 cm
 • piknikový stôl má rozmery 55*33 cm a lavičky sú vysoké 26 cm
 • stupienky na hornú plošinu
 • domček s veľkými oknami a polovičnými dvierkami
 • domček priestranný pre hru viacerých detí
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • z odolného plastu, ktorý je zamatovo jemný na dotyk
 • plast obsahuje anti UV filter, ktorý chráni farby pred vyblednutím
 • výborne zapadne do každej záhrady či na dvor
 • pomáha rozvíjať pohybové zručnosti detí
 • súčasťou je aj lopta
 • pre deti od 2 rokov

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozmery balenia120*50*88 cm
Celková dĺžka284 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28 kg / 31,9 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.