Hracia deka s hrazdou Cotoons Discovery Smoby s hniezdom hrkálkami a rybníkom pre najmenších modrá

Popis produktu

Modrá deka pre najmenších Smoby má obľúbený rozprávkový motív Cotoons a je vhodná pre deti od 0 mesiacov. Farby modrá a zelená sa hodia hlavne pre chlapcov, už od narodenia. Deka na hranie je originálna detská deka, pretože má niekoľko zaujímavých súčastí. Prvou z nich je príjemná mäkká podložka, na ktorej sa deti môžu hrať alebo spinkať. Okolo podložky je hniezdo, ktoré sa dá po bokoch zopnúť gombíkmi a šnúrkami a dieťatko je tak na deke bezpečne zavreté. V prípade potreby sa hniezdo otvorí a je z neho veľká deka s rozmermi 123*94 cm. Nezbedné a neposedné deti budú na hracej deke chránené, keď ju jednoducho uzavriete hniezdom. Keď je deka otvorená, predstavuje široký hrací priestor pre najmenšie deti. Má príjemný povrch, ktorý si deti zamilujú pri hre aj pri spánku.

Na hracej deke sa nachádza aj hrazda pre bábätká, pomocou ktorej sa deti učia dvíhať a sedieť. Na modrej detskej hrazde sú zavesené krásne pestrofarebné hračky. Patria k nim hrkálky a plyšová kvetinka so zrkadlom. V zrkadle detičky pozorujú svoj pohyblivý obraz a učia sa tak orientovať na vonkajší svet. Nežné hrkálky zas pomáhajú s rozvojom citlivého detského sluchu. Azda najzaujímavejším doplnkom detskej deky na hranie je rybník s rybičkami, ktorý pomáha deťom pri rozvoji hmatovej citlivosti a jemnej motoriky. Bábätká v lesklom rybníku pozorujú rybičky, skúmajú ako sa rybník pohybuje. Rybník sa dá vybrať jednoducho rozviazaním šnúrok. Hracia deka je multifunkčná hračka, ktorá je nielen veľmi zábavná, ale má aj vplyv na mentálny rozvoj najmenších detí.

Francúzsky výrobca Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko. Hracia deka s hrkálkami je výborný darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.  Rozmery detskej deky na hranie sú 123*94 cm a jej výška je 50 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery123*94*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia45*56*11 cm
Celková dĺžka123 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.