Hracia deka Cotoons Discovery Smoby s hrazdou hniezdom hrkálkami a rybníkom pre najmenších modrá

Popis produktu

Deka Cotoons Discovery je krásna a výnimočná deka pre najmenšie deti, vhodná už od narodenia. Nádherná modrá farba so zeleným vnútrom sa hodí hlavne pre najmenších chlapcov. Deka na hranie je multifunkčná hračka, pretože má niekoľko zaujímavých súčastí. Prvou z nich je príjemná mäkučká podložka, na ktorej sa deti môžu hrať alebo spinkať. Okolo podložky je hniezdo, ktoré sa dá po bokoch zopnúť gombíkmi a dieťatko je tak na deke bezpečne zavreté. V prípade potreby sa hniezdo rozopne na veľkú deku. Nezbedné a neposedné deti budú na hracej deke chránené, keď ju jednoducho uzavriete hniezdom. Keď je deka otvorená, predstavuje širokí hrací priestor pre najmenšie deti.

Na hracej deke pre najmenších sa nachádza aj hrazda. Na modrej detskej hrazde sú zavesené krásne pestrofarebné hračky. Patrí k nim hrkálka plyšový kvietok, motýlik a kvetinka so zrkadlom. V zrkadle detičky pozorujú svoj pohyblivý obraz a učia sa tak orientovať na vonkajší svet. Vďaka hrkálkam sa rozvíja ich citlivý sluch. Azda najzaujímavejším doplnkom detskej deky na hranie je vyberateľný rybník, ktorý pomáha deťom s rozvojom hmatovej citlivosti a jemnej motoriky. Bábätká v lesklom rybníku pozorujú rybičky, skúmajú ako sa pohybuje. Hracia deka je multifunkčná hračka, ktorá je nielen veľmi zábavná, ale má aj vplyv na mentálny rozvoj najmenších detí. Má príjemný povrch, ktorý si deti zamilujú pri hre aj pri spánku.

Francúzsky výrobca Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko. Modrá hracia deka s hrazdou je výborný darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.  Rozmery detskej deky na hranie sú 123*94 cm a jej výška je 50 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery123*94*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia45*56*11 cm
Celková dĺžka123 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.