Hracia deka s hrazdou Cotoons Activity Smoby s hrkálkou hryzátkom zrkadlom a plyšovou kvetinkou pre najmenších modrá

Popis produktu

Hracia deka Smoby je úžasná deka pre najmenšie deti, ktorá má krásny motív rozprávky Cotoons. Farebné prevedenie modrej a zelenej sa hodí hlavne pre chlapcov, už od narodenia. Deka na hranie Cotoons Activity je originálna detská deka, ktorú si zamiluje každé bábätko. Má hebkú mäkučkú podložku, na ktorej sa deti môžu hrať alebo spinkať. Na hracej deke sa nachádza hrazda pre bábätká. Na modrej detskej hrazde sú zavesené krásne pestrofarebné hračky. Patria k nim hryzadlo a hrkálka a tiež plyšová kvetinka so zrkadlom.

Hracia deka je multifunkčná hračka, ktorá je nielen veľmi zábavná, ale má aj vplyv na mentálny rozvoj najmenších detí. V zrkadle detičky pozorujú svoj pohyblivý obraz a učia sa tak orientovať na vonkajší svet. Nežné hrkálky zas pomáhajú s rozvojom citlivého detského sluchu. Každé  bábätko potrebuje pri raste zúbkov aj hryzadlo, preto deka na hranie Smoby obsahuje aj pekné hryzadlo pre bábätko, ktoré sa dá ľahko uchopiť do malej detskej rúčky. Rozmery detskej deky na hranie sú 84*82 cm a jej výška je 53 cm.

Francúzsky výrobca Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko. Hracia deka s hrkálkami je výborný darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.  

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery84*82*54 cm
Celková výška53 cm
Rozmery balenia56*41*7 cm
Celková dĺžka84 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,6 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.