Hracia deka Colors-Buggy Blanket Kaloo v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo detská deka na hranie Colors-Buggy Blanket je veselá deka z viacerých materiálov vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Keďže má pestrofarebné prevedenie s peknými obrázkami sliepky, jablka a huby, zaujme každé dieťatko. S rozmermi 70*80 cm je vhodná na hranie pre všetky maličké deti. Hneď po pôrode dieťa vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú, takže je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Práve deka na hranie pre najmenších zachytáva vlastnú vôňu dieťatka, takže keď ju má dieťatko pri sebe, cíti sa bezpečne v novom nepreskúmanom svete. Deka pre bábätká prichádza v krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete bez starostí obdarovať svojich najbližších.

V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť detí, dieťa reaguje na každý dotyk, na každý nový povrch a na vzbudenie a rozvoj tejto citlivosti je vhodná aj detská deka Kaloo, ktorá je vyrobená z viacerých materiálov a tak dieťa môže skúmať rôzne tvary a povrchy na deke. Deka na hranie má veselé farby, pretože najmenšie deti nevnímajú úplne všetky farby spektra, v prvých pár týždňoch reagujú len na tie najvýraznejšie farby. Pri deke sa netreba báť prípadného detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý výrobok Kaloo je prísne testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravený. Táto deka pre najmenšie deti sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, veselým farbám a hebkému povrchu stať obľúbeným spoločníkom počas hrania každého bábätka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov na spanie a kúpanie s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky a doplnky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek a doplnkov  je dôkladne kontrolovaný, všetky musia spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská deka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je samostatné pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita deky je potrebné vyhnúť sa namáčaniu a ručnému praniu.

Vlastnosti

  • jemná mäkká deka z multimateriálu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • vďaka viacerým materiálom dieťa môže skúmať rôzne povrchy, rozvíja sa jeho hmatová citlivosť
  • rozmery 70*80 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • darčekové balenie
  • samostatné pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita deky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery70*80 cm
Farbamodrá,oranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.