Drevená spoločenská hra skladacia veža Wooden Tumbling Tower Eichhorn 54 prírodných kociek od 5 rokov

Popis produktu

Drevená spoločenská hra skladacia veža Wooden Tumbling Tower od nemeckej značky Eichhorn obsahuje až 54 prírodných kociek, z ktorých si deti dokážu postavať vežu a vytvoriť tak originálnu hru so svojimi súrodencami, kamarátmi či rodičmi. Hra je určená pre 2 - 6 hráčov, ktorí sa postupne snažia odoberať jednotlivé dieliky z veže a opatrne ich pridávať na najvyššiu úroveň tak, aby celá nespadla. Hra s vežou preverí zručnosť, šikovnosť a predovšetkým taktické myslenie hráčov pri odhadovaní rovnováhy veže po každom vytiahnutom dieliku. Táto zábava je vhodná pre celú rodinu, ktorá sa pri nej zabaví aj pri dlhých zimných večeroch. 

Prírodné kocky sú vytvorené z prvotriedneho brezového dreva, majú jemný povrch a ľahko sa s nimi manipuluje. Vysoká kvalita zaručí, že skladacia veža vydrží vo vašej rodine po dlhé roky, zabaví sa s ňou aj ďalšia generácia detí a dospelých. Drevenú hru využijete pri akejkoľvek príležitosti, aj na oslavách, párty a posedeniach. Hra s padajúcou vežou pomôže s upevňovaním rodinných vzťahov, získavaním nových zážitkov a vytvorí veselú atmosféru. Deti si pri nej vynikajúco precvičia jemnú motoriku, logické myslenie, taktiku a zmysel pre rovnováhu.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám prvotriedne drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená spoločenská hra Veža
  • 54 drevených dielikov
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná pre dospelých aj deti od 5 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery10,5*10,5*24,6 cm
Celková výška24,6 cm
Rozmery balenia37*37*22,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.