Set futbalový stôl Challenger Smoby a náhradné loptičky od 6 rokov

Popis produktu

Set hračiek futbalový stôl Challenger a futbalové loptičky je ideálna sada pre každého malého futbalistu. Futbalový stôl je vhodný pre deti od 6 rokov, futbalové loptičky už od 3 rokov. Obe tieto kvalitné hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý si dá záležať na realistickom dizajne a kvalite plastových komponentov, čo sa odráža na precíznej hladkosti povrchov a ich úplnej bezpečnosti. Futbalový stôl s futbalovými loptičkami tvoria dokonalú hračku vhodnú pre každého futbalového nadšenca. Hračky sú vhodné i do exteriéru, vďaka čomu strávia deti veľa zábavy na čerstvom vzduchu. Cenovo zvýhodnený futbalový stôl a futbalové loptičky sa k sebe výborne hodia a spolu tvoria ideálnu hračku, s ktorou strávia deti nekonečne veľa hodín plných súťaženia a smiechu.

Futbalový stôl Challenger Smoby od 6 rokov modro-červený

Futbalový stôl Challenger je fantastická hračka, pri ktorej môžu deti objavovať radosť z futbalu v prípade, že ho nemôžu hrať vonku. Je vhodný pre deti od 6 rokov. Súčasťou futbalového stola 2 loptičky, ktoré sú nevyhnutné pre vzrušujúce futbalové zápasy. Balenie obsahuje i ďalšiu sadu náhradných loptičiek. Detský futbalový stôl je robustný, s modernými líniami a farbami pre dynamický vzhľad, skvelý doplnok do detskej alebo hracej izby. Hracia plocha je veľká 74*47 cm, má zelenú farbu ako naozajstná tráva. Rukoväte sú pohodlne tvarované a protišmykové, súčasťou sú aj guličky na počítanie skóre za obidvoma bránkami hracieho stolíka. Táto úžasná masívna hračka pre celú rodinu je zárukou dlhých hodín plných zábavy a súťaženia. Vyzvite svojich najbližších príbuzných a priateľov na športové hry a súťaže, pri ktorých vám čas ubehne zábavne a veľmi rýchlo.

Hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné loptičky zlákajú na hru každého člena rodiny. Rozmery stola na hranie futbalu sú 106*69*74 cm. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách futbalu. Hranie futbalu podnecuje aj zdravú súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka, pri ktorej sa dieťa hravým spôsobom rozvíja a zabaví sa s ňou a so svojimi kamarátmi veľmi dlho, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam.

Futbalové loptičky Smoby 3 kusy

Futbalové loptičky od výrobcu Smoby sú malé plastové loptičky s priemerom 34 mm. Balenie tvoria 3 kusy futbalových loptičiek, ktoré deti môžu využiť pri stolnom futbale alebo pri rôznych iných hrách. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je zamatovo jemný na dotyk. Detské loptičky sú vhodné pre deti od 3 rokov. Majú dizajn ako ozajstné futbalové lopty, v bielo-čiernej farbe. Manipuláciou s loptičkami sa rozvíja jemná motorika detí. Svoje loptičky si môžu zobrať aj na hry vonku na čerstvom vzduchu. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých futbalistov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Sada futbalového stola s futbalovými loptičkami je tou správnou voľbou pre každého malého milovníka futbalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery106*69*74 cm
Celková výška74 cm
Rozmery balenia105*56*11 cm
Celková dĺžka106 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,70 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.