Drevená hra na rybárov Fishing Game Eichhorn magnetická 16 dielov

Popis produktu

Drevená hra na rybárov Fishing Game od nemeckej značky Eichhorn predstavuje skvelý darček pre všetky šikovné deti od 3 rokov, ktoré si chcú vyskúšať lov rybičiek. Tešiť sa môžu na veľkú drevenú ohrádku v tvare vĺn vyzdobenú motívom podmorského sveta. Do ohrádky si vložia magnetické rybičky, ktoré sa snažia postupne vyloviť s praktickou drevenou udicou s lankom, na konci ktorého je magnet. Táto skvelá hra preverí zručnosť detí pri hre na rybárov, trénujú si jemnú motoriku, presnosť a spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami sa môžu pretekať, kto z nich vyloví rybičky z mora najrýchlejšie.

Nemecký dizajn a sýte farby drevených hračiek podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hra s magnetickými rybičkami je pre deti príjemným relaxom, pričom sa učia objavovať priestor okolo seba, skúmajú nové veci. Zlepšujú si logické myslenie, priestorové videnie, pri hre na rybárov sa približujú svetu dospelých. Precízne spracované diely drevenej hry zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Výška drevenej ohrádky je 18,5 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery5*18.5*18.5 cm
Celková výška18.5 cm
Rozmery balenia43*32.5*41 cm
MagnetickéÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.