Futbalový stôl Power Play 4v1 Smoby multifunkčný od 8 rokov

Popis produktu

Futbalový stôl Power Play 4v1 je fantastická multifunkčná hračka, ktorá sa hodí pre deti od 8 rokov, ale zaručene sa s ňou zabaví celá rodina. Súčasťou futbalového stola 3 ďalšie dosky, vďaka ktorým sa jednoducho premení na biliardový stôl, stolný tenis alebo stolný hokej. Všetky potrebné doplnky na hranie týchto športov sú súčasťou balenia: biliardové palice a gule, rakety a lopty na stolný tenis, futbalové loptičky puky. Táto úžasná masívna hračka pre celú rodinu je zárukou dlhých hodín plných zábavy a súťaženia. Vyzvite svojich najbližších príbuzných a priateľov na športové hry a súťaže, pri ktorých vám ubehne čas veľmi rýchlo.

Multifunkčný hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné pomôcky na 4 rôzne športy zlákajú na hru každého člena rodiny. Rozmery stola na hranie sú 120*89*90 cm. Prostredníctvom športových hier futbalu, hokeja, tenisu a biliardu sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia, trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách týchto športov. Hranie futbalu a ostatných 3 hier podnecuje aj zdravú súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka, pri ktorej sa dieťa hravým spôsobom rozvíja a zabaví sa s ňou a so svojimi kamarátmi veľmi dlho, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých športovcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*89*90 cm
Celková výška90 cm
Celková dĺžka120 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť39 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.