Spoločenská hra Rýchly ako rys Lynx Peppa Pig Educa španielsky 70 obrázkov

Popis produktu

Spoločenská hra pre celú rodinu Lynx od španielskeho výrobcu Educa je skvelá hra v španielčine, s ktorou sa zabaví celá rodina. Hra obsahuje až 70 rôznych obrázkov s motívom animovaného prasiatka Peppa Pig, ktoré si obľúbili deti na celom svete. Rodinná spoločenská hra Lynx je určená pre všetkých - chlapcov či dievčatá od 3 rokov, ale aj pre dospelých hráčov. Hra je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová. Herná doska je zložená z niekoľkých dielikov, ktoré do seba zapadajú.

Rodinná spoločenská hra Lynx má jednoduché pravidlá. Z jednotlivých dielikov sa poskladá herná doska, takže hra môže byť zakaždým trochu iná. Na hernej ploche sú nakreslené obrázky, ktoré treba hľadať. Kto nájde obrázok prvý, získava bod. Hrou Lynx sa precvičuje pozornosť a reflexy, predstavuje ideálnu zábavu do každej domácnosti, ktorá zblíži členov rodiny a vytvorí veselú atmosféru. Hra zabaví všetkých najmä počas nepriaznivého počasia alebo počas dlhých zimných dní, pričom si hru môžete vziať aj na výlety na chate či pri vode.

Herné varianty:

  • Hra všetkých hráčov: Vyberie sa kapitán hry, ktorý rozdá hráčom 3 žetóny určitej farby. Kapitán potom vyberie 3 karty z boxu, otočí ich obrázkom dole a položí pred každého hráča. Na dohovorený signál hráči otočia svoje karty a snažia sa nájsť zhodné obrázky na hracej doske. Keď hráč nájde zhodný obrázok, položí naň žetón zhodnej farby. Prvý hráč, ktorému sa podarí umiestniť všetky 3 žetóny, povie: "Výhra" a hra sa zastaví. Kapitán skontroluje, či sú obrázky zhodné s obrázkami na kartičkách. Ak áno, hráč vyhráva dané kolo a ponecháva si karty, ak nie, stráca danú kartu a tá sa vracia späť do boxu a môže byť použitá v ďalšom kole (takisto ako ostatné nenájdené karty). Kapitán hry v ďalších kolách opäť rozdáva hráčom nové karty z boxu a hráč, ktorý prvý získa 15 kariet, vyhráva celú hru alebo kým nedôjdu všetky karty z boxu. Víťazom je prvý hráč, ktorý získal najviac kariet. 
  • Hra bez kapitána: Kapitán hry sa nezúčastní hry, iba rozdá hráčom farebné žetóny. Kapitán vyberie kartu s obrázkom z boxu a ukáže ju ostatným hráčom. Tí sa ihneď môžu pustiť do hľadania, až kým najrýchlejší z hráčov nenájde zhodný obrázok na hracej ploche a rýchlo naň položí svoj žetón. Vtedy vyhráva kolo a získava danú kartu. Prvý hráč, ktorému sa podarí nazbierať 10 kariet, vyhráva hru.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku. Keďže je táto spoločenská hra v španielčine, deti si prostredníctvom nej môžu rozširovať slovnú zásobu španielskeho jazyka.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.