Hra Loto Educa 24 ks so zvieratkami z farmy

Popis produktu

Detské loto je od španielskeho výrobcu Educa. Obsahuje 24 kvalitných kartičiek a 4 hracie dosky s peknými obrázkami rôznych zvieratiek z prostredia farmy. Toto loto je určené ako aj pre chlapcov, tak i pre dievčatá. Jednotlivé kartičky tohto lota pre deti sú z pevného a pružného materiálu, ktorý sa len tak ľahko nepokrčí a nezničí. Hra je určená pre deti od 3 rokov, no pri hre sa iste zabaví aj nejeden dospelý. Hračka je určená pre 2-4 hráčov.

Relatívne nová detská spoločenská hra loto má veľmi jednoduché pravidlá, vychádzajúce z binga. Hráči dostanú rozdielne hracie dosky s rôznymi obrázkami a niekto náhodným výberom povie nejakú kartičku. Ak taký obrázok jeden z hráčov na hracej ploche má, zaznačí si ju (jeden a ten istý obrázok môže byť na viacerých plochách naraz). Ten, kto prvý zaznačí všetky obrázky, skríkne "loto" a hru vyhráva. Hrou loto dieťa veľmi zábavným spôsobom trávi čas a trénuje si postreh.

Loto je ideálna hračka do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie, alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode. Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii loto pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Dieliky puzzle24+4
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.