Drevená logická hra farma Threading Game Eichhorn 13 drevených kociek a 13 vzorov od 24 mes

Popis produktu

Drevená logická hra farma Threading Game od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúci darček pre chlapcov a dievčatá už od 24 mesiacov. Drevená hra s motívom farmy je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva s jemným povrchom, vytvorí v každej detskej izbičke prírodnú a zároveň útulnú atmosféru. Deti budú mať k dispozícii 13 obrázkov z farmy, ktoré si môžu ľubovoľne usporiadať a potom sa ich snažia zopakovať pri spájaní 13 kociek s rovnakými obrázkami. Hra je vhodná aj pre viaceré deti, kamarátov aj súrodencov, pričom si precvičujú jemnú motoriku, priestorové videnie.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Krásne kocky s obrázkami zvieratiek v sýtych farbách pomôžu deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si logické myslenie, obratnosť a rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená logická hra spájanie kociek
  • motív farmy
  • 13 vzorových obrázkov a 13 drevených kociek
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery4,5*19,3*19,5 cm
Hmotnosť358 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.