Náučná hra pre najmenších English House Educa Učíme sa výbavu rodinného domu v angličtine s obrázkami 192 dielov od 5-12 rokov

Popis produktu

Náučná hra pre najmenších English House od španielskej spoločnosti Educa je skvelý darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 5 do 12 rokov, ktorým pomôže rozšíriť ich slovnú zásobu v anglickom jazyku. Nadčasovú hru tvorí 3D model anglického domu z pevného kartónu a 192-dielna sada kartičiek, ktorá má na jednej strane obrázky a na druhej strane sú anglické frázy a slová, s ktorými sa dieťa učí hľadať v dome rôzne predmety. 3D model domčeku je prístupný zo všetkých strán, vyzerá realisticky a umožní deťom naplno preskúmať všetky poschodia.

Náučná hra Učíme sa výbavu rodinného domu v angličtine hravou formou naučí deti nové slovíčka v angličtine, pričom si potrénujú nielen pamäť, ale aj logické myslenie a priestorové videnie. Farebné kartičky s frázami a slovíčkami sú ako stvorené pre malé deti, ktorým pomôžu ľahšie si predstaviť význam slov a vytvárajú si tak vizuálne asociácie. Pri čítaní fráz si zlepšujú výslovnosť, vyjadrovacie schopnosti a pri hre s kamarátmi a súrodencami sa môžu zahrať, kto skôr objaví predmety v dome.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Špecializuje sa najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier pre deti. Hračky Educa spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, preto sú pre hry vašich detí bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. Náučné hry Educa pomáhajú všestranne rozvíjať vaše dieťatko, zabaví sa s nimi celá rodina.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle192
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.