Obojstranná hojdačka 360° stupňové točenie Water Seesaw BIG s vodotryskom pri dotyku zeme s kovovou konštrukciou od 3-7 rokov

Popis produktu

Pripravte deťom prekvapenie na leto v podobe obojstrannej hojdačky s 360° točením Water Seesaw od špičkového nemeckého výrobcu BIG. Fantastická hojdačka je vhodná pre deti od 3 do 7 rokov, ktoré s ňou zažijú osviežujúce dobrodružstvo najmä počas horúcich letných dní. Hojdačku dokážu využiť naraz dve deti, ktoré si sadnú na protiľahlé ergonomické sedadlá vybavené kvalitnými držadlami. Začnú sa odrážať nohami a dieťa na tej strane hojdačky, ktorá sa dotkne zeme, vystrekne zo strednej časti osviežujúci vodotrysk, ktorý sa dá jednoducho napojiť na klasickú záhradnú hadicu.

Zelenú hojdačku tvorí pevná kovová konštrukcia v kombinácii s pevnými a odolnými plastmi so zaoblenými hranami pre maximálnu bezpečnosť detí. Chlapci aj dievčatá sa tak môžu veselo a bezstarostne hojdať, pričom sa dá hojdačka využívať aj bez vodotrysku. Výhodou obojstrannej hojdačky Water Seesaw je schopnosť otáčať sa na mieste, vďaka jej okrúhlej strednej časti, takže sa dá ľahko prispôsobiť potrebám detí. Stredový otvor môžu takisto využiť aj ako jednoduchú preliezačku. S multifunkčnou hojdačkou BIG si deti precvičia svaly na nohách a rukách, učia sa udržiavať rovnováhu a stabilitu. Získajú osviežujúce zážitky pri hre s kamarátmi a súrodencami, socializujú sa a rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti.

Hojdačka ozdobí každý dvor a záhradu, pôsobí nadčasovým dojmom, je to hračka, ktorú si obľúbia deti už od útleho detstva. Extrémne robustné telo je vyrobené najmodernejšou technológiou Blow Molding, pýši sa dvojitými stenami, takže odoláva aj nepriaznivým poveternostným vplyvom, vyznačuje sa dlhou životnosťou. Pýši sa vysokou nosnosťou až 50 kg pre každé sedadlo. Povrch plastu je chránený UV filtrom, takže jej farby nevyblednú ani po dlhom čase na slnku, vyznačuje sa aj vysokou chemickou odolnosťou, takže sa dá v prípade potreby ľahko čistiť klasickými prípravkami. Váži iba 12 kg, dá sa kompletne rozmontovať a uskladniť. 

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery230*29*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia81*37*60 cm
Celková dĺžka230 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,7 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.