Hojdačka pre dve deti Snake Swing BIG výškovo nastaviteľná nosnosť 100 kg od 5-10 rokov

Popis produktu

Prekvapte svoje deti kvalitnou hojdačkou Snake Swing od nemeckého výrobcu BIG. Nadčasová hojdačka je ako stvorená pre chlapcov aj dievčatá od 5 do 10 rokov. Je vyhotovená z odolného plastového sedadla, ktoré ponúka 2 miesta na sedenie a pevného lana, ktorého dĺžka sa dá jednoducho nastaviť od 90 do 165 cm. Maximálna nosnosť hojdačky je až 100 kg, vysoká kvalita zaručuje bezpečné hojdanie. Ergonomické sedadlo má rozmery 90*22*7 cm a vzhľadom pripomína zeleného hada, pričom sa deti budú tešiť z jeho červeného jazyka, ktorý rodičia pripevnia na sedadlo.

Detská hojdačka Snake Swing je univerzálna a vďaka premyslenému systému ju ľahko prispôsobíte potrebám dieťaťa. Je vhodná do interiéru aj exteriéru. Počas letných, horúcich dní ju môžete pripevniť na záhrade na strompreliezku, a počas chladnejších dní ju súrodenci alebo kamaráti využijú v byte aj dome. Hojdačka BIG je vybavená UV filtrom, takže farba na sedadle nevybledne ani po dlhom čase na slnku a zachová si krásnu a žiarivú farbu.

Plastový materiál je pevný, odolný a príjemný na dotyk. Hojdanie sa je pre na detskej hojdačke je vzrušujúca pre každé dieťa a hojdanie je obľúbená činnosť od útleho detstva. Chlapci aj dievčatá si pri hojdaní precvičujú celé telo, učia sa udržiavať rovnováhu a stabilitu. Hojdačka BIG je využiteľná celoročne, či už v interiéri alebo exteriéri. Ponúka možnosť upevnenia na rôzne povrchy, je skladná, ľahko ju so sebou vezmete aj na výlet a dovolenku.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodNemecko
Rozmery90*22*7 cm
Rozmery balenia93*25*12 cm
Celková dĺžka165 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,5 kg
Nosnosť50 kg + 50 kg
Note90 - 165 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.