Hojdačka Slon BIG s pohyblivými ušami od 1-5 rokov

Popis produktu

Hojdačka Slon BIG je vynikajúca pohybová pomôcka pre chlapcov a dievčatá od 1 do 5 rokov. Je vyhotovená v realistickej sivo-modrej farebnej kombinácii, ktorá sa zapáči každému dieťaťu. Pýši sa kvalitným ergonomicky tvarovaným sedadlom, ktoré poskytne dieťaťu dostatok pohodlia aj pri dlhšom hojdaní. Hojdačka je v tvare veselého sloníka s pohyblivými uškami, ktoré sú pripojené k pevným držadlám. Hojdačka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý je odolný, pevný a zároveň jemný k detským rúčkam. Sympatický sloník s veľkými očkami a roztomilým chobotom sa stane najlepším priateľom vašich detí počas jarných hier.

Vďaka svojmu tvaru je hojdačka stabilná a poskytuje deťom bezpečnú zábavu. Je ako stvorená na hojdanie v záhrade, ale vďaka jej praktickým rozmerom sa hodí aj do detskej izbičky. Má nízku hmotnosť iba 4,9 kg, takže sa dá bez problémov prenášať z izby na záhradu, či v kufri auta, aby ju dieťatko malo všade so sebou. Celkové rozmery hojdačky sú 85*34*50 cm, pričom jej celková výška je 50 cm. Nadčasová hojdačka od nemeckého výrobcu BIG má nosnosť 50 kg, stúpadlá sú protišmykové pre maximálnu bezpečnosť detí. Hojdanie na detskej hojdačke pomáha pri správnom vývine bedrových kĺbov detí a posilňuje svaly na rukách aj nohách. Veselý motív zvieratka v deťoch prebúdza fantáziu a kreativitu, hojdačka ich zabaví na dlhé roky. Je to vynikajúca hračka aj do predškolských zariadení.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery85*34*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia78*39*35 cm
Celková dĺžka85 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.