Hojdačka dinosaurus Sammy BIG obojstranná červená od 12 mes

Popis produktu

BIG detská obojstranná hojdačka dinosaurus Sammy je vyhotovená v krásnom červenom prevedení s farebnými doplnkami. Hojdačka v tvare dinosaura má ergonomicky tvarované sedadlá tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom hojdaní. Detská obojstranná hojdačka BIG vhodná pre deti od 1 roka.  Dĺžka hojdačky je 120 cm a je navrhnutá tak, aby sa na nej mohlo húpať jedno, dve ale aj tri deti naraz. Hojdačka dinosaurus značky BIG je kvalitný výrobok z odolného, pevného a stabilného plastu.

Dokonalá ergonómia zabezpečuje, že dieťa pohodlne sedí a neprevráti sa ani pri divokom hojdaní. Hojdačku možno použiť vonku, ale aj vnútri. Všetky hrany hojdačky dinosaurus BIG sú oblé, takže sa minimalizuje riziko úrazu. Detské hojdačka BIG je chránená UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov.

Obojstranná hojdačka dinosaurus BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery120*34*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia120*34*49 cm
Celková dĺžka120 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,3 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.